تماشا کنید: گیم‌پلی جدید Injustice 2 برروی شخصیت اتم تمرکز دارد

۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر

بتازگی گیم‌پلی جدیدی از عنوان Injustice 2 منتشر شده که برروی شخصیت اتم تمرکز دارد. اتم قرار است اواسط ماه جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

امروز NeatherRealm و بخش سرگرمی‌های کمپانی برادران وارنر، گیم‌پلی جدیدی از عنوان Injustice 2 منتشر کرده‌اند که برروی شخصیت اتم (اولین کاراکتر از بسته‌الحاقی Fighter Pack 3) تمرکز دارد. Fighter Pack 3 ماه گذشته بصورت رسمی معرفی، و مشخص شد که غیر از اتم شخصیت‌های Enchantress و لاکپشت‌های نینجا به مجموعه مبارزین Injustice 2 اضافه خواهند شد.

آنچه که با مشاهده این گیم‌پلی حاصل می‌شود؛ شخصیت واقعی اتم که در واقع Ryan Choi است، بنظر می‌رسد یکی از منحصر بفردترین کاراکترهایی است که طی سال‌های اخیر به عنوانی مبارزه‌ای راه یافته. قابلیت وی برای کوچک شدن بنظر می‌رسد که موقعیت‌های بسیار جالبی را در بازی رقم خواهد زد، تا بدین وسیله حمله، دفاع‌ و حرکات چندضربی متفاوتی را اجرا نماید. در این تریلر مشاهده می‌کنیم که اتم با کوچک کردن خود، هم ضربات سهمگینی به دشمنان وارد می‌کند و هم سبب می‌شود تا حریفان نتوانند به راحتی به وی آسیب بزنند. اگر بازیکنان به‌دنبال استفاده از کاراکتر اتم هستند باید سعی کنند که نحوه استفاده از حرکات و قابلیت‌های او را بیاموزند.

زمانی که اتم در اندازه معمولی قرار دارد، می‌تواند از گجت‌های پیشرفته و مواد شیمیایی بسیار متفاوتی استفاده کند و همین قابلیت سبب می‌شود تا وی به یکی از رنگارنگ‌ترین و جذاب‌ترین شخصیت‌های مبارز در عنوان Injustice 2 بدل شود. دارندگان نسخه Ultimate Edition بازی می‌توانند شخصیت اتم را در تاریخ ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) انتخاب و استفاده نمایند.

عنوان Injustice 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید گیم‌پلی منتشر شده از شخصیت اتم را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p