پیش بینی باکس آفیس ۲ مهر: افتتاحیه ۱۸ میلیون دلاری The House With a Clock in Its Walls

۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور

پیش بینی می شود این فیلم خانوادگی به کارگردانی الی راث (Eli Roth) افتتاحیه ای ۱۸ تا ۲۰ میلیون دلاری برای Amblin و شریکش کمپانی یونیورسال (Universal) داشته باشد. این فیلم که براساس کتابی کلاسیک نوشته John Bellairs ساخته شده در ۳۳۰۰ سینما اکران خواهد شد.

با پایان فصل جوایز، فیلم های خاص تری نیز به نمایش درمی آیند. فارنهایت ۱۱/۹ (Fahrenheit 11/9) مستند هجوآمیز و ضدترامپ ساخته مایکل مور Michael Moore امیدوار است مخاطبان خاص خودش را داشته باشد، و همچنین مستند پرفروشی در باکس آفیس هم باشد. پیش بینی می شود این فیلم که در ۱۷۱۹ سینما اکران خواهد شد افتتاحیه ای ۵ تا ۸ میلیونی داشته باشد.

در سال ۲۰۰۴ مستند فارنهایت ۹/۱۱ (Fahrenheit 9/11) ساخته مور در ۸۶۸ سینما به رکورد افتتاحیه ۲۴ میلیون دلاری در باکس آفیس دست یافت. معمولا فیلم های او که درباره مسائل سیاسی هستند ابتدا در سینماهای انتخابی اکران شده و سپس به صورت عمومی به نمایش درمی آیند. فارنهایت ۹/۱۱ اولین فیلم منتشر شده توسط کمپانی Briarcliff متعلق به Tom Ortenberg است. او در ساخت فارنهایت ۱۱/۹ نیز با مور همکاری کرده بود.

فیلم هیجانی هجوآمیز Assassination Nation ساخته سم لوینسون (Sam Levinson) ماه ها پس از اینکه منتشرکننده فیلم یعنی کمپانی Neon با برادران روسو (Russo brothers) برای خرید حق پخش این فیلم شریک شد بالاخره در سینماها اکران خواهد شد. این فیلم انتقامی با رویکردی جدید به محاکمات جادوگران سیلم، داستان دختران نوجوانی را روایت می کند که می خواهند پس از انتشار اطلاعات شخصی مردم توسط یک هکر در شهرشان از سیلم محافظت کنند. اودسا یانگ (Odessa Young)، هری نف (Hari Nef)، سوکی واترهاوس (Suki Waterhouse)، آبرا (Abra) و بلا تورن (Bella Thorne) در این فیلم نقش آفرینی می کنند. پیش بینی می شود این فیلم که در ۱۴۰۳ سینما اکران می شود افتتاحیه ای حدود ۴ میلیون دلاری داشته باشد.

فیلم تازه اکرانی دیگر این هفته فیلم خود زندگی (Life Itself) یک درام محصول آمازون استودیوز (Amazon Studios) به کارگردانی دن فوگلمن (Dan Fogelman) است. آمازون نیز برای حقوق این فیلم ۱۰ میلیون دلار پرداخت کرده است.

این فیلم داستان چند زوج را در دوره های مختلف روایت می کند که یک اتفاق مشابه برای آن ها رخ می دهد. بازیگران این فیلم اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، الیویا وایلد (Olivia Wilde)، مندی پتینکین (Mandy Patinkin)، الیویا کوک (Olivia Cook) و آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) هستند.

پیش بینی می شود این فیلم که در ۲۵۷۸ سینما اکران خواهد شد افتتاحیه ای ۴ تا ۶ میلیون دلاری در باکس آفیس داشته باشد.

life-itself